KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847018
nr 1284 7018
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, daterad 1974, numrerad 5/100. Motivet: 49x37 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel